ÖNE GEÇ

NAVARA

NISSAN NAVARA

HAFTA İÇİ İŞ, HAFTA SONU KEYİF

Nissan NAVARA Pick-Up, rakiplerinde bulunan üç yönlü kanal kesitli şasi yerine, tamamen kapalı tam boy merdiven gövdeli şasiye sahiptir. Ayrıca Pick-Up segmentinde türünün tek örneği olarak çok noktadan bağlantılı, 5 kollu ve helezon yaylı arka süspansiyon sistemini 1 ton yük taşıma ve 3.5 ton çekme kapasitesiyle birlikte sunabilmektedir. Bu da size, yük taşıma kapasitesinden ödün vermeden daha güvenli bir sürüş ve daha iyi bir yol tutuşu sağlamaktadır.

MOTOR HACMİ

MOTOR HACMİ
cc bazında motor kapasitesi

MOTOR GÜCÜ (HP)

MOTOR GÜCÜ (HP)
Motorun ürettiği gücün PS değeri

YAKIT TÜKETİMİ-KARIŞIK

YAKIT TÜKETİMİ-KARIŞIK
Karışık kullanımda tüketilen yakıt miktarı

80 YILLIK GÜÇ

GEÇMİŞTEN ALDIĞI GÜÇLE DAİMA EN ÖNDE

O, 1935 yılında üretimine başlanan Nissan Pick-Up serisinin en yeni temsilcisi… 1977 yılında King Cab (Tek Kabin), 2005 yılında ise yenilikçi C kanallı bağlama sistemi ile sektörde çığır açan Nissan, şimdi de 360° çevre görüş sistemi ile çok noktadan bağlantılı 5 kollu ve helezon yaylı arka süspansiyon sistemi üzerinde 1 ton yük taşıma kapasitesini Pick-Up segmentinde ilk kez sizlere sunuyor. Nissan’ın gurur duyduğu bu miras, bugün 14 MİLYON PICK-UP SAHİBİ tarafından dünyanın her yerine taşınıyor, 180 ÜLKEDE yollara kazınıyor.

YAKIT EKONOMİSİNDE DE ÖNE GEÇİN

Tarih boyunca güçlü ve güvenilir Pick-Up’lar üreten Nissan, size arzu ettiklerinizi sunabilmek için kendini sürekli yenilemeye devam ediyor. Milyonlarca kilometre ile kendini kanıtlamış Nissan NAVARA, 2.3 litrelik çift turbo 190 HP dizel ya da tek turbo 160 HP dizel motor seçenekleriyle bir Pick-Up’tan bekleyebileceğiniz en iyi yakıt tasarrufuna ve en üstün performansa sahip. 100 km’de yalnızca 6.4 litre* yakıt harcayan NAVARA ile yolunuzda dur durak bilmeden ilerleyeceksiniz. Onun direksiyonuna geçin, güçlü, güvenli ve son derece konforlu bir sürüşün keyfini çıkarın. * Düz vitesli versiyonlarda karışık yakıt tüketimidir.

HEM ARAZİDE HEM ŞEHİR İÇİNDE ÖNE GEÇİN

İster zorlu arazilerde ister şehirde Nissan NAVARA için engel yok! Hafif arazi yolları için 4WD HI (4×4 Yüksek Hız); kum, kar ya da yoğun çamur gibi zorlu araziler için 4WD LO (4×4 Düşük Hız) ve asfalt yollar için 2WD (4×2 Sadece Arkadan İtiş) olmak üzere üç farklı sürüş moduyla yeni Nissan NAVARA her türlü koşula hazır. Yokuş Kalkış Desteği, Yokuş İniş Desteği ve ABLSD sayesinde yeni NAVARA, 2WD modunda da mükemmel çekiş gücüne sahip bir Pick-Up.

NISSAN NAVARA GALERİ

NAVARA’NIZI EVDEN SATIN ALIN

Nissan Türkiye, artık evinizden ayrılmak zorunda kalmadan alışveriş deneyimini size getiriyor.

Nissan Türkiye, sürekli dinamik bir ürün stratejisi izlemektedir ve bu sayfada gördüğünüz model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen modeller temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.