NISSAN ARTKIY İZMİR

SERVİS HİZMETLERİ

NISSAN ARTKIY SERVİS HİZMETLERİ

Nissan Yetkili Servislerinin Avantajları

Her Nissan Yetkili Servisi’nde kesin müşteri memnuniyeti amaçlı mükemmel hizmet anlayışıyla karşılaşacaksınız. Müşteri memnuniyeti ve beklentilerinin de ötesinde hizmet sunmak amacıyla aşağıdaki beş konu üzerinde yoğunlaşmış bulunmaktayız. Tüm Nissan Yetkili Servisleri için önceliğimiz müşterimizin memnuniyetidir. Kalite ve profesyonellik açısından sunduğumuz hizmetlerin farkını sizin de hissedeceğinizden eminiz. Aracınızın periyodik bakımlarını Nissan Yetkili Servislerinde yaptırmanız için birçok sebebiniz var.

  1. Yeni Araç Garantisi/Servis İşçilik Garantisi

Aracınızın bakımları Nissan tarafından belirtilen bakım ve onarım standartlarında yapıldığı sürece aracınız Nissan yeni araç garantisi altındadır. Nissan Yetkili Servisleri tarafından gerçekleştirilen bakımlar aynı zamanda Nissan Yetkili Servisleri garantisi altındadır.

  1. Orijinal Nissan Yedek Parçaları

Orijinal Nissan Yedek Parçaları, kontrolü ve üretimi Nissan tarafından yapılmış orjinal olmayan parçalara kıyasla mükemmel kalite seviyesine sahip yedek parçalardır.

  1. Eğitilmiş Personel

Nissan Yetkili Servisleri’nde görev alan müdür, yetkili ve teknisyenler Nissan tarafından hazırlanan ve sunulan çeşitli eğitim programlarına katılmış kişilerdir. Personellerimizden daima profesyonel tavsiye ve hizmet alabilirsiniz.

  1. Gelişmiş Servis Donanımı

Her Nissan Yetkili Servisi aracınızın ve sizin güvenliğinizi sağlamak, etkili ve hızlı hizmet vermek amacıyla gelişmiş servis donanımına sahiptir. Tüm bunların ötesinde elektronik sistemlerin (motor, otomatik şanzıman vb.) hızlı ve doğru bir şekilde test edilmesini sağlayan CONSULT III PLUS (Bilgisayarlı Sistem Test Cihazı) sadece Nissan Yetkili Servisleri’nde mevcuttur. CONSULT III PLUS sayesinde araç sistemleri test edilir, arıza kesin ve çabuk olarak teşhis edilir.

  1. Güncel Teknik Bilgi

Güncel teknik bilgiler tamir katalogları, teknik bültenler ve ürün bültenleri aracılığıyla tüm Nissan Yetkili Servisleri’ne iletilmektedir. Böylece, profesyonel tavsiye ve hizmet alabileceğiniz kişilerin, aracınız hakkında en iyi bilgiye sahip olması sağlanmıştır.

Orijinal Yedek Parça

Nissan’ın gerçek performansını sadece Nissan Orijinal Yedek Parçaları ortaya koyabilir.

Aracınızı çok dikkatli ve özenli kullansanız bile, zamanla çeşitli elemanları aşınacak, özelliğini yitirecek ve sonuçta kullanım ömrü tükenecektir. Emniyetli bir sürüş için aracınıza özen göstermenizi önemle tavsiye ediyoruz. Aracınıza kendiniz de günlük basit kontroller yapabilirsiniz ancak, profesyonel anlamda bakım ve kontrolleri, uzman Nissan teknisyenlerine bırakınız. Güvenli ve verimli bir sürüş için aracınızın tüm bakımlarında sadece Nissan Orijinal Yedek Parçalarının kullanılmasına izin veriniz. Nissan Orijinal Yedek Parçalarını bulabileceğiniz en güvenli yerler ise, tabii ki sadece Nissan Yetkili Servisleri’dir.

Neden Nissan Orijinal Yedek Parçaları?

Nissan’ınızdan en iyi performansı almak ve aracınızın ömrünü uzatmak sizin elinizde. ‘Nasıl?’ diyorsanız ‘Nissan Orijinal Yedek Parçası’ kullanmak diyoruz. Her araç modeli için özel, mükemmel uyumlu ve uzun ömürlü Nissan Orijinal Yedek Parçaları, sizin ve ailenizin güvenli seyahatleri için son teknoloji kullanılarak üretilirler.

Nissan’ınızın periyodik bakımı ya da diğer satış sonrası hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçin.

Nissan Hizmetleri

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER