NISSAN ARTKIY İZMİR

HAKKIMIZDA

 

NISSAN ARTKIY İZMİR HAKKINDA

Tarihçemiz

1958 yılında İzmir’de Rüştü Artkıy tarafından küçük bir atölyede kurulan firmamız, bugün 150’yi aşkın kalifiye çalışanı ve 3600m2 kapalı alana sahip modern fabrikasında, bay, bayan çantası ve saraciye ürünleri tasarım ve imalatı üzerine  faaliyetlerini sürdürmektedir. Bay, bayan çantası ve saraciye ürünlerinde iki toptan,  iki perakende mağazamız, tüm yurt sathına yayılmış 1050 perakendeci satış noktası ile yurt içinde ve Avrupa ülkelerine ihracatımız ile yurt dışında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

2006 yılında, otomotivde çalışma kararı paralelinde dünyaca ünlü Nissan Markasının 4S Yetkili Satıcılığı alınmış ve Gaziemir’de yeni tesis edilmekte olan kendi binamızda Artkıy Otomotiv İnşaat Akaryakıt San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanı altında yıl sonu itibarıyla faaliyete geçmiştir.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve güven veren hizmet ve yaklaşımlarımızla, müşterilerimizin memnuniyetini her seferinde ve beklentilerinin de ötesinde sağlamak, sektörde öncü ve bir numara olmak.

Misyonumuz 

Faaliyet gösterdiğimiz otomotiv sektöründe hizmetlerimizi zamanında, doğru ve sürekli gelişim anlayışı ile gerçekleştirerek müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güven ve mutluluğunu sağlamaktır.

Değerlerimiz

Dürüst ve sadakatli
Katılımcı ve paylaşımcı  
Sorgulayıcı ve yenilikçi
Sonuç odaklı çalışkan

Kalite Politikamız

Güven veren, müşteri odaklı yaklaşım
Eğitimli iş gücü ve takım çalışması
Planlı ve yaratıcı sürekli gelişim
Zamanında, doğru ve hızlı hizmet
Çevreye ve insana saygılı işletme anlayışı