SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

Birbirinden konforlu ve etkileyici tasarıma sahip tüm Nissan binek, ticari ve SUV araçlar için size sunulan sıfır araç kampanyalarını hemen keşfedin. Dilediğiniz Nissan modeli için kampanya detaylarını inceleyin ve Nissan’ınıza sahip olun!

EYLÜL AYINDA NISSAN SAHİBİ OLMANIN YOLLARI

GÜNCEL SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

“Eylül’de Nissan daha enerjik, daha odaklı ve çok daha özel!!” sloganından hareketle tasarlanan kişiselleştirilebilir kampanya seçenekleri, farklı alternatifler ile yeni bir Nissan sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Eylül ayı kampanyası* kapsamında kredi teklifi veya Takas desteği seçenekleri sunuluyor.

Nissan Yetkili Satıcılarında sizlerle buluşmayı bekleyen Yeni X-Trail, Yeni Qashqai ve Juke modellerimiz için hazırladığımız Eylül ayı satış kampanyalarımızın detaylarını bu sayfada inceleyebilir, en uygun kampanya seçeneği ile yeni bir Nissan sahibi olabilirsiniz.

YENİ NISSAN QASHQAI e-POWER

NISSAN QASHQAI E-POWER DESIGN PACK İÇİN

125.000 TL TAKAS DESTEĞİ

NISSAN QASHQAI E-POWER SKYPACK, PLATINUM PREMIUM İÇİN

100.000 TL TAKAS DESTEĞİ

FİYAT TEKLİFİ ALIN
TEST SÜRÜŞÜ TALEP EDİN

NISSAN QASHQAI

NISSAN QASHQAI TEKNA, DESIGN PACK, SKYPACK İÇİN

125.000 TL TAKAS DESTEĞİ VEYA
240.000 TL 12 AY %0 FAİZ

NISSAN QASHQAI PLATINUM PREMIUM İÇİN

100.000 TL TAKAS DESTEĞİ

FİYAT TEKLİFİ ALIN
TEST SÜRÜŞÜ TALEP EDİN

YENİ NISSAN X-TRAIL e-POWER

100.000 TL TAKAS DESTEĞİ

FİYAT TEKLİFİ ALIN
TEST SÜRÜŞÜ TALEP EDİN

YENİ NISSAN X-TRAIL

100.000 TL TAKAS DESTEĞİ

FİYAT TEKLİFİ ALIN
TEST SÜRÜŞÜ TALEP EDİN

NISSAN JUKE

100.000 TL TAKAS DESTEĞİ

VEYA

180.000 TL 12 AY %0 FAİZ

 

FİYAT TEKLİFİ ALIN
TEST SÜRÜŞÜ TALEP EDİN

*Niskasko veya uzatılmış garanti seçeneği ile tercih edilebilmektedir.

**BDDK’nın 21.02.2022 tarihli 10099 sayılı kararı uyarınca belirtilen nihai fatura değeri referansınca verilen limitler dahilinde geçerlidir. Qashqai Platinum Premium versiyonları finans kampanyasına dahil değildir.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya 1 Eylül 2023 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren Nissan Yetkili Satıcılarımız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nissan Türkiye, sürekli dinamik bir ürün stratejisi izlemektedir ve bu sayfada gördüğünüz model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen modeller temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.