KAMPANYALAR

AKILLI SÜRÜŞÜN ÖNCÜSÜ NISSAN’DAN

GÜNCEL NISSAN SATIŞ KAMPANYALARI

Yolları ve uzun otomobil yolculuklarını özledik. Sizin de özlediğinizi biliyoruz. Sizi, özlediğiniz yollarla Nissan konforuyla kavuşturmak için hazırladığımız, Mayıs ayı satış kampanyalarımızı inceleyebilirsiniz.

NISSAN QASHQAI VE NISSAN X-TRAIL

Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli* Nissan Qashqai’de 5.000 TL’ye, prestijiyle öne çıkan Nissan X-Trail’de ise 3.000 TL’ye varan fiyat avantajı, hayatın yavaş yavaş normale dönmeye başladığı Mayıs ayı boyunca sizi bekliyor.

* Nissan Qashqai, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) açıkladığı satış verilerine göre 2007-2019 yılları arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modelidir.

NISSAN MICRA

Şehrin temposuna yüksek teknoloji ve etkileyici tasarımıyla heyecan katan yeni Nissan Micra, hayatın yavaş yavaş normale dönmeye başladığı Mayıs ayı boyunca 40.000 TL için 18 ay %0,59 faiz* avantajı ile sizi bekliyor.

* NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

NISSAN NAVARA

Benzersiz gücü, yüksek taşıma kapasitesi ve SUV konforuyla rakiplerinin bir adım önüne geçen Nissan’ın ödüllü pick-up’ı Navara, hayatın yavaş yavaş normale dönmeye başladığı Mayıs ayı boyunca 80.000 TL için 18 ay %0,59 faiz* avantajı ile maceraseverleri ve işini heyecanla yapanları bekliyor.

Üstelik otomatik vitesli ve dört tekerlekten çekişli Navara Platinum’lar, 2.300 TL’ye varan** fiyat avantajlarıyla!

* NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

** Belirtilen indirim tutarı 2019 model yılı için geçerlidir.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya 6 Mayıs 2020 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

GÜNCEL NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

Nissan aracınızın periyodik bakımını yaptırmak ve diğer satış sonrası hizmetlerimizden yararlanmak için güncel fırsatlarımızdan haberdar olun. Avantajlı Nissan servis kampanyalarını inceleyin.

YILLAR GEÇSE DE İLK GÜNKÜ GİBİ BAKIYORUZ.

*Belirtilen fiyatlar tavsiye edilen başlangıç fiyatları olup, KDV dahildir.

Kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servislerinde üç yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir.Bakım paketlerinde Nissan Onaylı Yedek Parçaların (NOYPA) değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Dizel bakım paketinde yakıt filtresi, benzinli bakım paketinde ise buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir. Araç model tipi ve motor seçeneğine göre bakım paketi fiyatları farklılık gösterebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.